top of page

Yoga retraite bij Ptitmonde, 21 t/m 27 juni 2026

  • Apr 23
  • 2 min read

Al acht jaar kom ik op deze magische plek: Ptitmonde. En zo voelt het ook echt, als onze eigen kleine wereld, even helemaal los van alles.

Een week waarin je mag vertragen. Waar je niets hoeft. Waar er voor je gezorgd wordt.

Er is een zorgvuldig opgebouwd programma met yoga, meditatie en verdieping. Juist die structuur brengt rust: je hoeft niet na te denken over wat je gaat doen, je mag simpelweg meebewegen met de flow van de dag.

Elke retraite brengt iets nieuws.De reis die je maakt, de woorden die je hoort, de bewegingen die je ervaart en natuurlijk het samen zijn openen telkens weer een nieuwe laag van verdieping.

We vieren het leven.Met heerlijk, liefdevol bereid eten van Nathalie, met veel lachen en met ruimte voor alles wat zich aandient.

Zoals je van mijn lessen kent:doe je alles op jouw tempo en jouw niveau.Wil je een sessie overslaan of uitslapen? Alles is oké. Niets moet.

Verblijf & omgeving

De kamers zijn met veel liefde ingericht, hebben een prachtig uitzicht en een eigen badkamer.

Liever buiten slapen?Je kunt ook kamperen met een tent, caravan of camper, of kiezen voor een eenvoudige trekkershut. Allemaal fijne, ruime plekjes.

Elke middag is vrij.Tijd om te wandelen, te lezen in de tuin, te rusten op je kamer of gewoon te zijn.

Op woensdag is er een vrije dag.Een mooie kans om de omgeving te ontdekken: authentieke stadjes, riviertjes om te peddelen, plekken om te zwemmen… er is genoeg te beleven.

Waarom deze retraite?

Je hoort het misschien al: ik ben enthousiast.Elke keer weer kijk ik er enorm naar uit,  het is echt een van de hoogtepunten van mijn jaar.

Misschien voel jij, terwijl je dit leest, ook iets…een zacht stemmetje dat zegt: zal ik…?

Ik zeg: geef jezelf dit cadeau.

Twijfel je over de reis?We vinden altijd een oplossing. Samen rijden, meerijden, het komt altijd goed.De locatie ligt op ongeveer 8 uur rijden. Veel mensen doen het in twee dagen, anderen rijden het in één keer.

Programma

Zondag – Aankomst Vanaf 16.00 welkom 17.00 kennismaking & rustige aankomst yoga 19.00 diner

Maandag t/m vrijdag (woensdag is een vrije dag, met wel het ochtendritueel)

08.15 ochtendritueel (pranayama, ademwerk, zonnegroeten, meditatie) 09.00 ontbijt 10.00 yoga 11.00 pauze 11.30 verdieping 13.00 lunch

Middag vrij

17.00 kring & yoga 19.00 diner

Zaterdag – Afsluiting 08.30 afsluiting Rond 10.00 gaan we weer ieder onze eigen weg

Voel je welkom

Heb je vragen of wil je overleggen?Je mag me altijd mailen of bellen.

0624199789 of cristalyyoga.nl


 
 
 

1 Comment


mepovapelut827
Jun 07

Het is duidelijk dat de discussie weerstand biedt aan de verleiding van oversimplificatie. Het argument bouwt stapsgewijs op op solide grondslagen. De website presenteert een diepere contextuele blik op het onderwerp. Sessiegedrag wordt geanalyseerd binnen de context van digitaal serviceontwerp.

letsjackpot.com.nl

Like
Uitgelichte berichten
Recente berichten
Archief
bottom of page